П'ятниця, 9 Червня

На бердичівщині пожежники провели бесіди зі священнослужителями

16 квіт. 2022 Молодший лейтенант служби цивільного захисту Сергій БУЛАК 

Наближається одне з найбільших релігійних свят, Великдень. В ці святкові дні храми відвідає велика кількість людей. На ряду з тим, під час літургії священнослужителі та віруючі використовують відкритий вогонь в приміщеннях храмів, що є вкрай небезпечним при великому скупченні людей в приміщеннях. Тому саме в цей період особлива увага приділяється працівниками ДСНС до таких об’єктів.

 З метою запобігання виникнення пожеж у культових спорудах працівниками Бердичівського районного управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області ще з початку лютого 2022 року проведено перевірки з дотримання «Правил пожежної безпеки» представників релігійних конфесій в храмах на території Бердичівського району.

Особливу увагу священнослужителів звертали на важливість дотримання правил пожежної безпеки в культових спорудах під час святкових Великодніх Богослужінь, на наявність в храмах первинних засобів пожежогасіння, стан евакуаційних виходів та справність електромережі.

        На завершення священнослужителі запевнили, що  зроблять усе можливе, щоб привести культові споруди в належний протипожежний стан, а  під час проповідей звертатимуть увагу прихожан на дотримання правил безпечної поведінки у побуті аби зберегти найцінніше - людське життя.

Провідний інспектор Бердичівського РУ

ГУ ДСНС України у Житомирській області

Молодший лейтенант служби цивільного захисту                                           

Сергій БУЛАК       

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.