Понеділок, 28 Листопада

Загинув «Народний Герой України» з Бердичівщини Роман Юрчук

19 квіт. 2022 РІО-Бердичів

У зв’язку з інтенсивністю ведення бойових дій на території України, Бердичівська районна військова адміністрація, на жаль, знову вимушена інформувати про чергового мешканця нашого Бердичівського району, загиблого внаслідок російсько-української війни.

Героїчну смерть на полі бою прийняв житель Швайківської територіальної громади, який останнім часом проживав у селі Мирославка – старший солдат Юрчук Роман Вікторович, 1995 року народження.

Бойовий медик проходив службу у першому механізованому взводі військової частини А 0998. Загинув 15 квітня 2022 року внаслідок бойового зіткнення з ворогом та масованого артилерійського обстрілу поблизу населеного пункту Попасна (Луганська область).

Народився Роман в селі Райки, військову службу проходив в рядах Нацгвардії у Чернівцях. У 2015 році брав участь у бойових діях на Донбасі, за мужність та героїзм був нагороджений відзнакою «Народний Герой України», яку у грудні 2016 року отримав з рук Народної артистки України Ади Роговцевої.

Бердичівська районна військова адміністрація та редакція «РІО-Бердичів» висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого. Це непоправна втрата не лише для Швайківської громади, але й для усієї України.

Юрчук Роман Вікторович назавжди залишиться у наших серцях та увійде в історію Бердичівського району як взірець патріотизму, мужності та героїзму.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.