Вівторок, 4 Жовтня

Бердичівляни під час війни не матимуть додаткових святкових вихідних

19 квіт. 2022 РІО-Бердичів

У зв’язку із воєнним станом в Україні скасовані традиційні святкові вихідні. Попередні роки у другий день Великодня, а тоді на травневі свята та відзначення Дня Перемоги призначались додаткові вихідні, при чому – на державному рівні. Тобто, у випадку, коли ці дати припадали на суботу чи неділю, додатковий вихідний переносився на понеділок.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Цьогоріч таких перенесень не буде, повідомили в Управлінні Держпраці. Тобто весною 2022-го року понеділки 25 квітня, 2 травня та 9 травня визначені звичайними робочими днями. Тому працевлаштовані бердичівляни вийдуть на свої робочі місця одразу після недільного святкування Пасхи та першотравня, працюватимуть у звичному режимі і у понеділок 9 травня.

Прогнозів про те, як будуть (і чи будуть) призначатися такі додаткові вихідні дні у подальші роки поки, із зрозумілих причин, не робить ніхто. Наразі усі працюють за розкладом, встановленим державою або роботодавцем безпосередньо, при чому, місцями не за довгостроковим, а за встановленим на тиждень чи всього на пару днів наперед графіком.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.