Роздрукувати цю сторінку

Бердичівляни під час війни не матимуть додаткових святкових вихідних

19 квіт. 2022 РІО-Бердичів

У зв’язку із воєнним станом в Україні скасовані традиційні святкові вихідні. Попередні роки у другий день Великодня, а тоді на травневі свята та відзначення Дня Перемоги призначались додаткові вихідні, при чому – на державному рівні. Тобто, у випадку, коли ці дати припадали на суботу чи неділю, додатковий вихідний переносився на понеділок.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Цьогоріч таких перенесень не буде, повідомили в Управлінні Держпраці. Тобто весною 2022-го року понеділки 25 квітня, 2 травня та 9 травня визначені звичайними робочими днями. Тому працевлаштовані бердичівляни вийдуть на свої робочі місця одразу після недільного святкування Пасхи та першотравня, працюватимуть у звичному режимі і у понеділок 9 травня.

Прогнозів про те, як будуть (і чи будуть) призначатися такі додаткові вихідні дні у подальші роки поки, із зрозумілих причин, не робить ніхто. Наразі усі працюють за розкладом, встановленим державою або роботодавцем безпосередньо, при чому, місцями не за довгостроковим, а за встановленим на тиждень чи всього на пару днів наперед графіком.