Неділя, 25 Вересня

Оформити статус ВПО та отримати допомогу від держави тепер можна через «Дію»

20 квіт. 2022 РІО-Бердичів

Внутрішньо переміщені особи, котрі їдуть з населених пунктів, де ведуться активні бойові дії, віднедавна можуть оформити документи на допомогу від держави онлайн. Таку комплексну послугу запустили у додатку «Дія» для зручності переселенців. Люди, які змушені були покинути свої домівки та опинились в скруті у кілька кліків на смартфоні тепер можуть подати заявку і отримати допомогу на себе та своїх дітей.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Кошти будуть перераховані на картку єПідтримка, а витратити їх можна буде на свій розсуд – оплачуючи покупки або знявши готівку.

Допомога ВПО передбачає щомісячне нарахування у сумі 2000 гривень на одного дорослого та 3000 гривень – на кожну дитину. Скористатись такою державною підтримкою можуть лише ті люди, які не виїхали на територію інших держав, тобто не перетнули українського кордону, а просто переїхали до іншого населеного пункту в Україні. Не отримають виплат і ті, які вже отримали статус ВПО (до появи послуги у «Дії»). Планується, що згодом всі переселенці зможуть подати заявку на послугу та отримати нарахування, однак наразі ситуація така.

З інформацією стосовно усіх видів соціальних допомог під час війни можна ознайомитись за посиланням.  

Послугу реалізує Міністерство цифрової трансформації України за підтримки проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні (Проєкт підтримки Дія)», що впроваджується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції та за підтримки Програма EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фонд Східна Європа. Спільно з Міністерство соціальної політики України.

Оновлюйте застосунок "Дія", щоб скористатись послугою.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.