Вівторок, 4 Жовтня

Переймаєшся безпекою - запитай у дільничного: бердичівські поліцейські на зв’язку з громадою

28 квіт. 2022 Бердичівський районний відділ поліції

Аби налагодити більш тісну взаємодію із місцевими жителями, поліцейські відвідують їх за місцями проживання. Дільничні офіцери розповідають, як вберегтися від злочинних посягань, навчають основних правил безпеки у разі виявлення підозрілих предметів, надають необхідну консультативну допомогу, а для підтримання постійного зв’язку залишають свої візитні картки.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Завдяки налагодженій комунікації з бердичівлянами працівники превентивної діяльності у поточному році розкрили 38 злочинів та припинили понад тисячу адміністративних правопорушень.

Дільничні офіцери поліції під час подвірних та поквартирних обходів спілкуються з людьми, з’ясовують нагальні проблеми та допомагають у їх розв’язанні в межах своєї компетенції, подекуди залучають до спільної роботи представників місцевої влади, соціальних служб тощо. Також поліцейські перевіряють осіб, які схильні до вчинення правопорушень чи злочинів та тих, що перебувають на профілактичних обліках.

Під час чергової профілактичної роботи на території обслуговування дільничний офіцер Анна Кравчук поспілкувалась з мешканкою однієї з багатоповерхівок. Жінка скаржилась на свого сусіда, який напередодні влаштував дебош. Тож поліцейська провела із чоловіком відповідну профілактичну бесіду та попередила про відповідальність у разі вчинення протиправних дій.

Нині дільничні приділяють увагу і вимушеним переселенцям, які у зв’язку російською агресією переїхали до м. Бердичева: допомагають зорієнтуватися в місті та скоординовують з відповідними службами, передають інформацію про потреби волонтерам, самі беруть участь у наданні допомоги речами найпершої потреби.

Так, на вулиці міста до поліцейських звернулась жінка. Як з’ясувалось, пенсіонерка приїхала з Херсонщини та потребувала житла. Тож дільничні офіцери підказали жінці, куди саме звернутися для тимчасового поселення та залишили свої контакти для підтримки зв’язку у разі потреби.

Під особливим наглядом у дільничних – пенсіонери, адже вони через надмірну довірливість можуть потрапити у неприємності через шахрайські дії. Правоохоронці нагадують їм про обережність під час спілкування з незнайомцями і також залишають візитні картки.

Правоохоронці проводять бесіди й з батьками юних жителів району та нагадують про дотримання заходів безпеки, у тому числі й під час сигналів «Повітряної тривоги».

- Завдяки таким візитам громадяни безпосередньо спілкуються зі своїм дільничним офіцером, розповідають про проблеми, висловлюють побажання. А своєчасно надана ними інформація допомагає ефективно та швидко відреагувати на протиправні діяння, – прокоментував заступник начальника Бердичівського районного відділу поліції Олексій Заверуха.
policia gromada1


policia gromada2


policia gromada3

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.