Вівторок, 4 Жовтня

У боях з ворогом героїчно загинув бердичівлянин - старший солдат Віктор Осадчук

Бердичівська міська територіальна громада ще не встигла оговтатися від минулої втрати, як з району ведення бойових дій надійшло повідомлення про смерть ще одного нашого земляка.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

У боях з ворогом героїчно загинув бердичівлянин - старший солдат Осадчук Віктор Миколайович, 1978 року народження.

Був призваний на військову службу Бердичівським РТКЦ та СП у перші дні війни, проходив військову службу на посаді командира відділення самохідного артилерійського взводу самохідної артилерійської батареї самохідного артилерійського дивізіону бригадної артилерійської групи військової частини А0281.

Загинув 7 березня 2022 року в районі населеного пункту Макарів Київської області в результаті отримання вибухової травми.

З глибоким сумом ми зустрічаємо звістку про смерть ще одного нашого воїна. Від імені усіх жителів нашого району, Бердичівська районна військова адміністрація та редакція "РІО-Бердичів" висловлюють щирі співчуття рідним та близьким українського героя. Дозвольте розділити з вами біль скорботи.

Старший солдат Віктор Осадчук назавжди залишиться з нами та слугуватиме прикладом мужності, патріотизму та вірності військовій присязі, даній народу України.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.