Вівторок, 4 Жовтня

Сьогодні о 10.30 у Кикишівці відбудеться прощання загиблим Героєм – 19-річним Захаром Корольковим

Страшне горе прийшло у Семенівську територіальну громаду, адже війна забрала ще одне молоде життя. Бердичівська районна військова адміністрація вимушена інформувати жителів району про чергову втрату.

Героїчно загинув уродженець села Кикишівка - Корольков Захар Олександрович, 2002 року народження.

Відомо, що 19-річний хлопець був сиротою, та останнім часом проживав за межами Бердичівського району. Проходив військову службу у складі 1 окремої сіверської танкової бригади. Станом на 28 квітня

Бердичівська районна військова адміністрація на жаль, не володіє інформацією щодо обставин загибелі Захара Олександровича.

У п’ятницю, 29 квітня, в рідному селі Захара – в Кикишівці – о 10.30 відбудеться прощання із загиблим Героєм.

Бердичівська районна військова адміністрація та редакція «РІО-Бердичів» щиро дякують юному герою за його безсмертний подвиг, зі сльозами на очах ми проводжаємо в останню путь нашого мужнього воїна, вірного сина України та захисника рідної землі.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.