Вівторок, 4 Жовтня

В боях за Україну загинув старший солдат Ярослав Маюн з Бердичівщини

Наразі залишається складною ситуація по всій лінії фронту, де ведуться активні бойові дії. Збройні сили України відважно стримують ворога, щоденно демонструючи приклади героїзму, мужності та професіоналізму. На жаль, у важких боях продовжують гинути жителі Бердичівського району, які зі зброєю у руках пішли боронити рідну землю.

Гірка втрата цього тижня спіткала і Райгородоцьку територіальну громаду. Бердичівська районна військова адміністрація вимушена повідомити про смерть жителя села Озадівка: героїчно загинув старший солдат Маюн Ярослав Анатолійович, 1983 року народження.

Військову службу проходив як механік-водій відділення інженерної техніки інженерно-технічного взводу інженерної роти військової частини А3091. Помер 27 квітня у реанімаційному відділенні Багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування міста Бахмут Донецької області. Лікарі до останнього боролися за життя українського солдата, який під час виконання бойового завдання отримав надзвичайно важкі травми.

Бердичівська районна військова адміністрація та редакція «РІО-Бердичів» з болем у душі висловлюють щирі слова співчуття рідним, близьким, друзям та односельчанам загиблого героя. Відійшов у вічність справжній український патріот, який віддав за свій народ найдорожче, що мав –власне життя.

Ми завжди будемо пам’ятати мужність та героїзм нашого солдата.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.