Четвер, 8 Грудня

У боях із рашистами героїчно загинув бердичівлянин Геннадій Казмірчук

02 трав. 2022 З Офіційного сайту Бердичева

Війна з російськими окупантами приносить страшні звістки до Бердичева. У боях з ворогом героїчно загинув Геннадій Казмірчук (2001 року народження).

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Україна здобуде перемогу над руснявим злом – у це беззастережно вірять самі українці, у це вірить світ. Звитяжна боротьба українського війська на полях боїв, непохитна націленість українського народу на знищення злочинного кодла увійдуть до новітньої світової історії. Це будуть сторінки, наповнені всім, що здатна принести справжня війна за життя – світлом, героїзмом, відвагою, самовідданістю. А ще – сльозами, сердечним щемом, душевним горем…


До когорти Героїв цієї новітньої світової історії увійде Геннадій Казмірчук. Він любив Україну, своє місто, своїх близьких. Мав плани на життя. На розбудову. Відтепер його справу там, на війні, продовжать славні побратими з 95-ї бригади. Завдання ж тих, хто у тилу – розбудовувати далі. Будувати так само, як воює з рашистами наша армія – віддано й чесно.


Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет, газета "РІО-Бердичів" та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Геннадія Казмірчука і приносять щирі співчуття його рідним та близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!

 

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.