Понеділок, 5 Грудня

Переселенці у Бердичеві зобов’язані визначити свою податкову адресу та подати заяву

03 трав. 2022 Бердичівська державна податкова інспекція

Згідно з п. 70.7 ст. 70 Податкового кодексу України, громадяни, які одержали довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, зобов’язані визначити свою податкову адресу та подати до податкової інспекції заяву за формою № 5ДР, пред’являючи при цьому документ, що посвідчує особу, та довідку.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Для внесення до Державного реєстру фізичних осіб-платників податків (ДРФО) фактичного місця проживання (другої адреси) переселенець може звернутися до будь-якого центру обслуговування платників Державної податкової служби України.


Друга адреса вноситься до ДРФО як додаткова, використовується для листування.


Адреса Центру обслуговування платників Бердичівської ОДПІ: м. Бердичів, вул. Б. Хмельницького, буд. 24а. Графік роботи: 09:00 – 17:15 (крім суботи й неділі).


Телефон для довідок: (04143) 4-08-34, зала № 1.

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.