П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

На Харківщині героїчно загинув бердичівлянин Микола Борисенко

09 травня у боях на Харківщині геройськи загинув бердичівлянин Микола Борисенко. Із самого дитинства він відчував у собі силу й бажання робити кращим життя інших за рахунок власного вміння і таланту. Тож, відучившись у 4-й школі, вирішив опанувати професію електрика у ПТУ № 4.

Зводив будинки у різних містах України, працював у Польщі. Щодо Бердичева, то Микола брав участь у будівництві однієї з сучасних окрас міста – ТЦ «Шевченківський».

Із початком широкомасштабних воєнних дій добровольцем пішов боронити Україну. Служив гранатометником у легендарній 95-ці. Служив, як і працював – гідно. Загинув, як Герой.

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та редакція "РІО Бердичів" глибоко сумують з приводу загибелі Миколи Борисенка і висловлюють щирі співчуття рідним та близьким славного земляка.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.