П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Пам’яті Почесного громадянина Бердичівського району Олексія Ульяновича Ставінського

16 трав. 2022  Сумуючі друзі, сусіди

Тринадцятого травня 2022-го року минув рік, як пішов із життя Олексій Ульянович Ставінський – Почесний громадянин Бердичівського району, колишній головний лікар ветеринарної медицини Бердичівщини, багаторічний голова колгоспу ім. Постишева с. Семенівка.

Скільки б не пройшо часу, в наших серцях назавжди залишиться пам’ять про чудову людину, справжнього трудівника своєї землі, патріота України.  Згадайте добрим словом Олексія Ульяновича Ставінського та пом’яніть тихою молитвою…

Царство Небесне. Вічна пам’ять…

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

stavinskiy1

 

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.