П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

У Бердичеві жінка намагалася перереєструвати своє авто за фальшивим свідоцтвом

17 трав. 2022 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

Суд постанов вирок 51-річній жительці Житомирської області, яка під час перереєстрації автівки пред’явила в сервісному центрі фальшиве свідоцтво.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

За клопотанням прокурора справу розглядали у спрощеному провадженні, адже обвинувачена повністю визнала свою вину, погодилась з усіма встановленими обставинами та надала згоду на такий розгляд.

З матеріалів провадження стало відомо, що жінка придбала підроблене свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу на своє ім'я, бланк якого не відповідає аналогічним, що знаходяться в офіційному обігу на території України. Даний «документ» зберігала при собі з метою використання для посвідчення права власності на транспортний засіб. У подальшому, під час перереєстрації свого «Фольксвагена» у сервісному центрі МВС у м. Бердичеві, жінка надала працівникам свідоцтво про реєстрацію автівки, хоча достеменно знала, що воно підроблене.

За наслідками розгляду провадження автоледі було визнано винною у скоєнні кримінального проступку, передбаченого частиною четвертою статті 358 КК України (використання завідомо підробленого документа). Беручи до уваги характер правопорушення, відсутність у жінки попередніх судимостей, її позитивні характеристики та щире каяття, суд вважав за можливе призначити їй найменш суворе із санкції статті покарання - штраф розміром 850 грн.

Після набрання вироком законної сили фальшиве свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу підлягатиме знищенню.

Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.