Роздрукувати цю сторінку

За крадіжки під час війни судитимуть уже дев’ятьох бердичівлян

20 трав. 2022 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

Від 5 до 8 років ув’язнення загрожує за крадіжку, вчинену в умовах воєнного стану, навіть якщо особа зазіхнула на чуже майно вперше у своєму житті.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya 

Наразі у провадженні Бердичівського міськрайонного суду перебувають дев’ять кримінальних справ за фактами скоєння таємних викрадень чужих речей під час дії правового режиму воєнного стану. В усіх випадках обвинуваченими є жителі Бердичева.

Провадження щодо одного з них цими днями було призначено до розгляду по суті. Йдеться про викрадення тонометра вартістю близько однієї тисячі гривень із приміщення місцевої аптеки, що мало місце у квітні 2022 року. Скоєння злочину інкримінують 28-річному бердичівлянину, який має чотири судимості і щодо якого в суді перебувають іще три інших обвинувальних акти.

Про хід розгляду даного провадження будемо інформувати згодом, так само, як і про інші справи, пов’язані з крадіжками під час війни.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Подібні матеріали