Понеділок, 28 Листопада

Бердичівські рятувальники провели огляд лісогосподарських підприємств району

23 трав. 2022 Булак С. О.

Із встановленням теплої сухої погоди пожежно-рятувальні підрозділи все частіше залучаються до ліквідації пожеж в екосистемах: внаслідок необережного поводження з вогнем, звичайної необачності горить суха рослинність та її залишки на відкритих територіях.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya 

У зв’язку з цим, з метою протидії пожежам в природних екосистемах, враховуючи умови воєнного стану в Україні фахівці Бердичівського РУ та 2 ДПРЗ ДСНС України у Житомирській області провели огляди лісогосподарських підприємств на території району.

Фахівці державної служби надзвичайних ситуацій оглянули протипожежний інвентар, засоби гасіння лісових пожеж та забезпеченість підприємств необхідною кількістю води. В ході огляду рятувальники перевірили плани реагування на НС, пов’язані з виникненням великих та складних пожеж у природних екосистемах на території району.

Також звернули увагу на мобілізаційно-оперативні плани ліквідації можливих лісових пожеж під час пожежонебезпечного періоду 2022 року.

Бердичівське районне Управління ГУ ДСНС України у Житомирській області закликає громадян відмовитися від практики спалювання опалого листя‚ сухої трави та інших рослинних залишків та нагадує, що за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Такі дії несуть загрозу навколишньому середовищу та становлять небезпеку для життя людей.

Лише спільними зусиллями рятувальників та свідомим ставленням громадян можна створити надійний заслін від масштабних пожеж!

lisni 1

lisni 1

lisni 1

Провідний інспектор Бердичівського РУ Головного управління ДСНС України у Житомирській області Булак С. О.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.