Вівторок, 16 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Cправа про наїзд «Газелі» на юнака на бердичівському ринку: отримано результати додаткової експертизи

24 трав. 2022 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

Водію, котрому інкримінують наїзд на підлітка та залишення його без допомоги в небезпечному для життя стані, будуть змінювати пред’явлене обвинувачення. Про це стало відомо на нещодавньому судовому засіданні, під час якого оголосили результати додаткової автотехнічної експертизи.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Потреба у її проведенні з’явилась після допиту експерта, котрий виконував первинне дослідження. Тоді фахівець зробив висновок, що кермувальник «Газелі» був спроможний завчасно виявити на шляху перешкоду (потерпілого, лежачого на проїзній частині) і вжити негайних заходів або для її об’їзду, або для зупинки автомобіля. Під час допиту експерт зазначив, що, виконуючи розрахунки, не брав до уваги той факт, що у темний час доби вантажівка рухалась без світла фар, бо про це не йшлося в наданих йому документах. У ході судового розгляду з’ясувалося, що саме так «Газель» і рухалась, тож з’явилась необхідність у додатковому дослідженні.

Згідно з новим висновком експерта, за умови відсутності ближнього світла фар технічна можливість уникнути наїзду на людину мала б забезпечуватись дотриманням низки інших пунктів Правил дорожнього руху, відмінних від тих, порушення яких ставилось у вину водієві первісним обвинувальним актом. Тож прокурор попросив суд надати час для підготовки зміненого обвинувачення та вручення його стороні захисту для ознайомлення.

Наступне засідання заплановано на початок червня. Нагадаємо, суд розбирається в обставинах смертельного травмування вантажівкою 16-річного хлопця, яке трапилось наприкінці грудня 2020 року на центральному ринку в Бердичеві. У скоєнні правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 286 та ч. 1 ст. 135 КК України, звинувачено місцевого, раніше несудимого жителя. Наразі у цій справі вже допитано усіх свідків та досліджено більшість письмових матеріалів.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.