П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Бердичівлянин залишив весь будинок без інтернету та став підсудним

27 трав. 2022 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

Бердичівський міськрайонний суд призначив сорок годин громадських робіт місцевому жителю, визнаному винуватим у дрібному хуліганстві (ст. 173 КУпАП).

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Встановлено, що на початку цього квітня 46-річний бердичівлянин, будучи нетверезим, чіплявся до сусідів по під’їзду, нецензурно до них висловлювався, чим порушив громадський порядок та спокій. Окрім цього, чоловік ще й перерізав інтернет-кабелі усім мешканцям будинку – ті подали на порушника колективну скаргу до поліції.

У судовому засіданні громадянин підтвердив усі події. Іншими доказами його вини стали матеріали справи, серед яких письмові пояснення сусідів, довідки поліції про відсутність даних, що вказували б на наявність кримінального правопорушення, протокол про адмінправопорушення тощо.

Обираючи вид і розмір стягнення, суд брав до уваги характер скоєного протиправного діяння, особу винного (не працює), ступінь його вини й майновий стан, відсутність пом’якшуючих обставин та наявність обтяжуючої (вчинення правопорушення в умовах надзвичайних обставин – воєнного стану). Відповідно до постанови суду порушник має безоплатно відпрацювати на користь громади 40 годин.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.