Вівторок, 16 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Вбивства, крадіжки, наркозлочини та інше - начальник поліції Бердичева звітував перед депутатами

Про виконання у минулому 2021 році Комплексної програми профілактики злочинності в Бердичівській МТГ на 2021-2023 роки на другому пленарному засіданні сесії міської ради, що відбулося сьогодні, розповів начальник Бердичівського районного відділу поліції Олег Мельничук. Найперше він зазначив, що у 2021 році відбулися територіальні зміни, внаслідок яких було визначено Бердичівський район в нових межах, які включили в себе Андрушівську та Ружинську ТГ. Разом з цим було створено Положення про Бердичівський районний відділ поліції, який обслуговує 10 територіальних громад.

За 2021 рік до поліції надійшло 23 тисячі 397 заяв різного характеру. З них 758 мають кримінальний характер і працівниками поліції було розкрито і оголошено підозри по 450 провадженням, що складає 60%.
За словами Олега Мельничука, за минулий рік було скоєно 7 умисних вбивств, які повністю розкрито, 11 тяжких тілесних ушкоджень, в тому числі 3, що спричинили смерть. Було скоєно також 2 розбійних нападів, 16 грабежів, 4 злочинів проти статевої свободи – всі розкрито, 93 крадіжки з квартир і будинків, з яких розкрито 67.


Працівники поліції звертали увагу на наркозлочини, зокрема – розповсюдження наркотиків. Внаслідок проведеної роботи за 2021 рік було викрито і оголошено підозри 37 особам. Крім цього, встановлено 79 осіб, які вживали наркотичні речовини без мети збуту.


Щодо незаконного поводження з боєприпасами, то, як повідомив начальник Бердичівського районного відділу поліції, таких фактів зафіксовано 10. Окремо навів дані про припинені представниками превенції та працівниками сектору реагування патрульної поліції адміністративні правопорушення, яких було за минулий рік 24 тисячі 790. Було складено 558 адмінпротоколів про керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння і навіть були випадки повторного правопорушення, коли особі призначали штраф у розмірі 54 тисячі гривень та конфіскували авто.


Велика увага приділена здійсненню профілактики домашнього насильства і було складено 221 протокол за вказані правопорушення та складено 144 заборонні приписи. Крім цього, працівники ювенальної превенції перевіряють виховання батьками дітей. За неналежне виконання батьківських обов’язків було складено 462 адмінпротоколи, скерованих до суду. Здійснювалися також профілактичні роботи щодо продажу алкогольних і тютюнових виробів неповнолітнім особам. В результаті на власників магазинів і продавців складено 28 адміністративних протоколів.


Ось так коротко і швидко Олег Мельничук доповів перед міським головою і депутатами. А потім взявся відповідати на поставлені запитання. Їх, причому одразу три, з присутніх задав лише один депутат Павло Середюк. Стосувалися вони району залізничного вокзалу, де немає чергової частини поліції вже кілька років, лінійного відділу поліції і фактично на сьогоднішній день залишилися 5 людей, котрі добровільно слідкують тут за правопорядком. Перше питання стосувалися того, чи було відпроцьовано організацію служби правопорядку поліції та військових спільно. Друге стосувалося дільничних, зокрема контролю нових осіб – переселенців – в тому чи іншому районі, бо в будинках з’являються нові особи незнайомі і дільничні мають бути в курсі цього. Третє питання - про час реагування на виклик, а саме – як він визначається.


Начальник Бердичівського районного відділу поліції відповів, що дійсно вищевказаних структур на вокзалі немає, але колишні працівники лінійного відділу поліції з власної ініціативи здійснюють патрулювання і, в разі чого, одразу роблять повідомлення на «102». Цей район обслуговує один дільничний офіцер поліції, його контактні дані є, він володіє всією інформацією і її можна дізнатися без проблем. Крім того, оскільки це об’єкт підвищеної небезпеки, всі наближені наряди у разі загострення будь-якої ситуації миттєво прибудуть на місце.


В період комендантської години постійно відбувається перевірка документів осіб, які знаходяться на вулиці. На рахунок переселенців Олег Мельничук наголосив, що з початком війни поліцією спільно з начальником управління ЖКГ було ініційовано зустріч з головами ОСББ. Обмінялися номерами телефонів, щоб можна було швидко реагувати на появу в тому чи іншому районі міста, будинку чи квартирі нових осіб. Також переселенці стоять на обліку в управлінні соціального захисту населення, тому про них відомо. А щодо часу реагування на повідомлення було сказано, що в межах міста правоохоронці повинні прибути до 20 хвилин. Але варто враховувати і час, коли по телефону уточнюються обставини та місце правопорушення і подаються на планшет патрулю.

zvit policia1

zvit policia2

zvit policia3

zvit policia4

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.