Вівторок, 16 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

На війні загинули ще двоє захисників з Бердичівщини

Велике горе постукало до Семенівської територіальної громади, яка втратила ще двох своїх вірних синів, справжніх борців за волю та незалежність України.


- 26 травня поблизу населеного пункту Велика Новосілка у Донецькій області під час виконання завдань у складі РТГр в результаті підриву на протитанковій міні противника, героїчно загинув солдат, механік-водій медичного пункту військової частини А2988, житель села Великі Гадомці - Панасюк Сергій Лаврентійович, 1985 року народження.

- 27 травня 2022 року героїчно загинув солдат, санітарний інструктор медичного пункту військової частини А 0281, уродженець Хажина - Вік Богдан Броніславович, 1992 року народження, призваний на військову службу по мобілізації 2 березня 2022 року, 

Війна продовжує обривати життя кращих синів Бердичівського району, безжально знищуючи цвіт української нації. Подвиг українських героїв, полеглих у боях за Україну, буде назавжди вписаний у книгу пам’яті новітньої історії нашої держави.


Бердичівська районна військова адміністрація та редакція газети «РІО-Бердичів» висловлюють щирі співчуття рідним і близьким наших загиблих земляків. Вічна та світла пам'ять хоробрим воїнам, що залишилися вірними військовій присязі та полягли за рідну землю.

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.