Неділя, 14 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Зміни в оформленні паспортів в паспортному столі Бердичева

Як таких колосальних змін в порівнянні з інформацією, поданою працівниками паспортного столу трохи більше місяця тому. Як повідомили журналісту «РІО-Бердичів», установа так само працює з вівторка по п'ятницю з 09.00 до 18.00, а в суботу до 16.45. І замовити бердичівляни так само можуть як український паспорт, так і закордонний.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Єдине, що віднедавна стало можливим, про що ми вже писали і про що нам розповіли знову, нині можна оформляти одночасно і український і закордонний паспорти. Варто зазначити лише, що для цього потрібно, аби квитанції про оплату за обидва документи були однакові: або термінові, або нетермінові. Робити один паспорт терміново, а інший – ні, не можна.

Ціни на паспорти залишились незмінними: український - 372 гривні за нетерміновий і 498 гривень за терміновий, закордонний - 733 гривні і 1085 гривень відповідно. Однак змінилися терміни їх виготовлення. Нетерміновий виготовляють 2 місяці, а терміновий – 1 місяць. Також вклеюють фото дітей в закордонний паспорт батьків, продовжують дію закордонного паспорту та вклеюють фото по досягненню людиною 25 і 45 років.

На рахунок першого українського паспорту, який видають дітям по досягненню ними 14-річного віку, є певні нюанси. Такі паспорти роблять, але без реєстрації. Раніше батьки або ж самі підлітки брали довідку №13 про прописку і з нею йшли оформлювати паспорт. Оскільки наразі ЦНАПи не проводять реєстраційні дії місця проживання особи, відповідну довідку взяти не можна. Тому паспорт дитина може отримати, якщо він їй зараз потрібен, а потім спеціалісти оформлять прописку. У разі виникнення якихось питань або ж якщо виникла необхідність уточнити певні моменти, можна телефонувати до паспортного столу за номером телефону 068-242-18-83.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.