Вівторок, 16 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Повісився житель Бердичівщини, якого обвинувачували в домашньому насильстві

03 черв. 2022 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

Бердичівським міськрайонним судом закрито кримінальне провадження відносно 37-річного жителя району, який обвинувачувався у вчиненні домашнього насильства щодо колишньої дружини.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

У нещодавньому підготовчому засіданні до матеріалів справи було долучено копію актового запису про смерть даного громадянина, що настала на початку лютого 2022 року через навмисне самоушкодження шляхом повішення - прокурор заявила клопотання про закриття справи у зв’язку з цим фактом. Зважаючи на відсутність заяв зацікавлених осіб щодо реабілітації померлого, суд виніс постанову про закриття провадження.

До слова, це була перша за останні декілька років кримінальна справа про домашнє насильство (ст. 126-1 КК України), яка надійшла до бердичівського суду. Чоловіку ставили у вину систематичне чинення психологічного насильства по відношенню до колишньої дружини, яке проявлялось у нецензурних висловлюваннях, образах, погрозах фізичною розправою. Раніше громадянина неодноразово притягували до адмінвідповідальності за домашню тиранію.

Також на розгляді в суді перебував іще один обвинувальний акт щодо цього чоловіка – за фактом незаконного придбання і зберігання канабісу без мети збуту. Дане кримінальне провадження теж було закрито у зв’язку зі смертю обвинуваченого.

Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.