П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Суд Бердичева розглядав справу засудженого за умисне вбивство, який в колонії побив інспектора

20 черв. 2022 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

Допитано судового експерта у справі про заподіяння легкого тілесного ушкодження співробітнику виправної колонії №70 під час виконання ним службових обов’язків, що мало місце влітку минулого року.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

У правопорушенні звинувачено 35-річного засудженого: згідно з версією досудового слідства, він відмовився виконувати законні вимоги молодшого інспектора (залишити приміщення камери на час проведення там обшуку), вдарив його кулаком в обличчя та зірвав бодікамеру з форменого одягу.

Під час попередніх засідань суд заслухав близько десятка свідків від обох сторін, дослідив письмові докази, а також характеристики на обвинуваченого (неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, востаннє – за умисне вбивство; станом на липень 2021 року мав 19 стягнень за порушення режиму тримання).

Цього тижня відбувся допит судмедексперта, котрий проводив освідування потерпілого й зафіксував на його щоці крововилив блідо-синюшного кольору. Учасники процесу цікавились, чи могло утворитись це тілесне ушкодження внаслідок самостійного падіння інспектора на підлогу. Нагадаємо, що обвинувачений та допитані за його клопотанням свідки стверджували, ніби правоохоронець «посковзнувся на підлозі та упав» після невдалої спроби схопити ув’язненого за шию під час конфлікту. Експерт сказав, що такий механізм появи синця не виключається, однак у разі контакту з необмеженою поверхнею він мав би бути більшим.

Наостанок учасники зійшлись на думці про необхідність виклику на допит останнього зі свідків, це колишній працівник БВК-70. Також до виправної установи судом скеровано запит з приводу надання інформації про те, яким чином здійснювалась відеофіксація тих подій та чи була перевірка за фактом пошкодження відеореєстратора.

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.