Неділя, 14 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

За смертельний наїзд на юнака у Бердичеві оголосили вирок

Минуло вже півтора роки з моменту події, коли на центральному ринку Бердичева водій автомобілем здійснив наїзд на юнака, котрий лежав на дорозі, і, перенісши його до прилавку, залишив, не надавши ніякої допомоги та не викликавши швидкої.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Відбулося вже не одне засідання суду, на яких батьки загиблого хлопця займали позицію надати максимальний термін порання, прокурор та адвокат цей термін просили зменшити...

Цього тижня, нагадаємо, 46-річний місцевий житель, якого обвинувачують в скоєнні кримінального правопорушення, в останньому слові в суді вибачився перед батьками і сестрою юнака. Також обвинувачений просив не позбавляти його волі, щоб продовжувати відшкодовувати завдану родині шкоду.

Сьогодні чоловіку було оголошено вирок. Причому на судовому засіданні, на якому були присутні батьки загиблого, цей вердикт звучав аж цілу годину. Обвинуваченому присудили 4,6 років позбавлення волі із позбавленням водійського посвідчення на 3 роки. Надано 30 днів для подання апеляції.

Чоловік продовжує знаходитися під нічним домашнім арештом, але якщо буде подана апеляція і вона не змінить вирок, його посадять за грати. Крім того, судом було присуджено сплату моральної шкоди по 150 тисяч гривень батькам і окремо 30 тисяч гривень відшкодування витрат за експертизу, поховання та встановлення пам’ятника з врахуванням суми, яку чоловік сплатив до завершення розгляду справи.

Що ж до сестри юнака, яка також подавала позов про компенсацію шкоди, то відшкодування вона не отримає.

Фото Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.