Понеділок, 5 Грудня

У Бердичеві шукають відвідувачку магазину

15 лип. 2022 Бердичівський відділ поліції Житомирщини

На своїй сторінці у Фейсбуці Бердичівський відділ поліції Житомирщини опублікував інформацію про пошук жінки з фото, зробленого камерою відеоспостереження в магазині. Світлина не надто якісна, але ті, хто знають цю людину, можуть її упізнати.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

З таким проханням звертаються поліцейські до містян. Обставини події і причини пошуку особи поки не афішуються. Тоді як конфіденційність людині, яка впізнає дану жінку та назве її ім’я, поліцейські гарантують, про що написали у пості до фотографії. Телефон, за яким можна повідомити про жінку, чию особу потрібно встановити - 063-578-99-03.

Текст у незміненому вигляді публікуємо нижче.

«Друзі, допоможіть встановити особу жінки, зображеної на фото. Вона може володіти відомостями щодо правопорушення, вчиненого у м. Бердичеві. Якщо ви упізнали жінку чи володієте інформацією про неї, повідомте про це за тел. 0635789903. Конфіденційність гарантована».

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.