Вівторок, 27 Вересня

На південному фронті загинули бердичівляни Олександр Аніщенко та Сергій Павлюк

Україна продовжує свій лютий спротив російським агресорам. Із кожною дією ворога у зонах бойових дій, із кожним ракетно-бомбовим ударом по мирним містам та селам нація, яку так затято прагнуть стерти з лиця землі сусіди-орки, набирається внутрішньої сили, що, зрештою, перетворить окупантів на руїну.


Самовіддано боронячи рідну землю й право на життя, Україна втрачає своїх синів та доньок, громади – земляків та землячок, українці – своїх найближчих, своїх друзів, колег, сусідів, однокласників. Та сама внутрішня сила не дасть зламатися, і невимовна гіркота й біль від втрат лише зроблять її потужнішою…

Бердичівська громада прощається з Олександром Аніщенком та Сергієм Павлюком. Олександрові у вересні мало виповнитися 45 років, Сергій лише у січні зустрів свої 45… Обидва пішли на війну добровольцями, розповідають рідні. Хтось чув цю фразу у кіно чи бачив у книгах, а Олександр Аніщенко промовив її без зайвих емоцій та пафосу: «Прийде час – ховатися не буду. Воювати комусь же треба. Хто боронитиме країну?»

У цивільному житті обидва були абсолютно мирними, працьовитими чоловіками. Та прийшов час – і вирішили взяти до рук зброю. Пройшли навчання, після чого Олександра направили у район Дніпра, а Сергія – Кривого Рогу. Зрештою, опинилися на Херсонщині, де доблесно виконували свій військовий обов’язок та завдання за призначенням. В останній розмові з близькими небагатослівний Сергій сказав лише, що, мовляв, гаряче. Наступного дня його не стало… Олександр свій останній бій дав, вставши на шляху у російських танків… Билися, як Герої, і цей світ залишили, як Герої. Як Герої відтепер захищатимуть кожного з нас із небес…

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет , газета «РІО-Бердичів» та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Олександра Аніщенка й Сергія Павлюка і висловлюють щирі співчуття їхнім рідним та близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!

Церемонія прощання з загиблими Захисниками України відбудеться 20 липня об 11:00 у гарнізонному Будинку офіцерів. Віддамо шану славним землякам! (у разі зміни дати й часу церемонії, про це буде повідомлено).    

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.