Понеділок, 3 Жовтня

В Гришковецькій ОТГ буде ще більше тренінгів та вебінарів

Адже, 19 лютого було оголошено, що Гришковецька ОТГ в була відібрана для участі в проєкті західної допомоги від USAID під назвою «ГОВЕРЛА».

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Всього у відборі брали участь 187 громад з чотирьох областей України, а було відібрано лише 40.

Оголошення цих переможців відбулось на прес-конференції за участю заступника Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслава Негоди. У повідомленнях про цю зустріч було розкрито суть проект, який проваджується в Україні ще з 2021 року, і до якого нині долучиться Гришковецька ОТГ:

«Під час реалізації цих планів Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» надаватиме консультативно-методичну підтримку обраним громадам за допомогою різних інструментів, включаючи тренінги, вебінари, обмін досвідом та кращими практиками, а також підтримку впровадження ініціатив місцевих громад. Також план підтримки забезпечить посилення спроможності громади з реагування на надзвичайні ситуації. Більш того, органи місцевого самоврядування зможуть скористатися інструментом закупівель у натуральній формі, а місцеві громадські організації отримують доступ до грантових програм.»

Gromada1

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.