Неділя, 14 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

На пішоходів і велосипедистів Бердичева за місяць складено 80 адміністративних постанов

26 лип. 2022 Бердичівський районний відділ поліції

З 24 червня по 24 липня бердичівські поліцейські проводили комплекс профілактичних заходів під умовною назвою «Пішохід та велосипедист». Їх мета – привернути увагу усіх учасників дорожнього руху до безпеки на дорозі.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Працівники сектору реагування патрульної поліції Бердичівського РВ під час профілактичних заходів нагадували місцевим жителям обов’язки пішоходів та велосипедистів, роз’яснювали відповідальність за порушеннями ними Правил дорожнього руху.

Відтак за період профілактичних заходів патрульні винесли 80 адміністративних постанов за ст. 127 (Порушення правил дорожнього руху пішоходами) КУпАП: 16 з них – щодо порушення ПДР велосипедистами, решта – пішоходами.

– Як засвідчили результати проведених заходів, найпоширенішими порушеннями, які допускають пішоходи у м. Бердичеві, є ігнорування визначених переходів через проїзну частину чи сигналів світлофора. Велосипедисти нехтують безпекою, порушуючи правила кермування двоколісником (не тримають кермо або рухаються по тротуарам), – прокоментував начальник сектору реагування патрульної поліції Бердичівського райвідділу Олександр Татарчук.

Із завершенням заходів робота поліцейських з пішоходами не припиняється і вони продовжують застерігати містян від необачності чи безпечності на вуличній мережі.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.