Неділя, 14 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

У бою на Донеччині загинув бердичівлянин Михайло Сергіюк

02 серп. 2022 З Офіційного сайту Бердичева

Війна з російськими окупантами триває… Захисники й Захисниці України продовжують робити все можливе й неможливе, аби змусити ворога усвідомити: він – на землі, що ніколи йому не належала і не належатиме. Агресор має з неї забратися геть, або ж навік у ній залишитися, закінчивши свій земний шлях як підлий вбивця, злодюга, мародер. Піти у небуття як нелюд.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Нелюдів дуже багато, і українцям доводиться вкрай важко. Звитяжні оборонці втрачають побратимів та посестер. Важкі поранення у вигляді трагічних звісток про загибель земляків отримують українські громади. Така звістка знову надійшла до Бердичева: у боях із росіянами геройськи загинув Михайло Сергіюк.


Йому було 47 років… Народився у Райках, закінчив бердичівську 4-ту школу, потім – ПТУ № 3 (нинішній будівельний ліцей). Працював. Останнє місце роботи – сторож у педагогічному коледжі.


На війну Михайло Сергіюк потрапив на самому початку квітня. Він не ухилився від свого громадянського обов’язку, і з честю виконав обов’язок військовий. Залишаючись вірним Україні та українському народові, до останнього не давав ворогу втілити у життя його мерзенні плани. Загинув Герой 30-го липня – в одному з боїв, що точилися на Донеччині.


Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет, редакція газети "РІО-Бердичів" та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують з приводу загибелі Михайла Сергіюка та висловлюють щирі співчуття його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.