Неділя, 14 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Призначено нового начальника бердичівської поліції

Новина про те, що Олег Мельничук не є начальником Бердичівського міськрайонного відділу поліції з’явилася сьогодні на одному із бердичівських інформаційних сайтів.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Ситуація, яка сприяла кадровим змінам керівництва поліції, не зовсім зрозуміла, та й посилатися на непідтверджену інформацію, яку начебто вказало «своє джерело», не будеш.

 

Для того, аби дізнатися, чи дійсно наш відділ поліції має нового начальника, запитали безпосередньо у прес-офіцера Ірини Кучерук. Вона підтвердила, що у п’ятницю правоохоронцям було представлено нового керівника, але виконуватиме свої обов’язки він тимчасово.

 

Ним став Рудницький Сергій Васильович 1983 року народження. Багато інформації про чоловіка немає, однак відомо, що він був начальником Луцького районного управління поліції. Навесні цього року Сергій Рудницький перевівся працювати до Головного управління поліції у Житомирський області.

 

На тому ж таки сайті ГУНП в Житомирській області вдалося знайти два матеріали кримінального характеру за 2019 рік, в яких коментар надавав Сергій Рудницький, будучи тоді т.в.о. начальника.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.