Вівторок, 30 Трв

Психотроп знайшов і зберігав для себе – суд Бердичева оголосив вирок за наркотики

17 серп. 2022 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду

Бердичівським міськрайонним судом Житомирської області О. визнаний винуватим у вчинені адміністративного правопорушення, передбаченого частиною першою ст.44 КУпАП (незаконні виробництво, придбання, зберігання, перевезення, пересилання наркотичних засобів або психотропних речовин без мети збуту в невеликих розмірах).

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Згідно протоколу, О., зберігав при собі психотропну речовину, обіг якої заборонено - PVP (1-феніл-2-піролідин-1-іл. пентан-1-он), маса в представлених рідинах якої становить 0,0087 г та 0,0347 г, без мети збуту. Згідно Таблиці 2 «Невеликі, великі та особливо великі розміри психотропних речовин, що знаходяться у незаконному обігу», затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 01.08.2000 № 188, психотропна речовина PVP вважається в невеликих розмірах, якщо її вага становить до 0,15г.

У судовому засіданні О. винуватим себе визнав повністю. Пояснив, що психотропну речовину знайшов, зберігав для власного вживання.

При накладенні стягнення суд врахував характер вчиненого порушення, особу винного, ступінь вини, майновий стан, відсутність обставин, що пом’якшують, обтяжують відповідальність та прийшов до висновку про накладення адміністративного стягнення у виді штрафу.

О. визнано винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення, та накладено на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 (вісімсот п’ятдесят) грн.

Постанова може бути оскаржена до Житомирського апеляційного суду через Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області протягом десяти днів з дня її винесення.

З повним текстом рішення можна ознайомитися на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.