П'ятниця, 9 Червня

Бердичівські поліцейські пройшли курс навчання щодо дій в екстремальних умовах

18 серп. 2022 Бердичівський районний відділ поліції

В області триває цикл інтенсивних семінар-тренінгів, на яких правоохоронці відпрацьовують практичні уміння з домедичної, вогневої та тактичної підготовки. 18 серпня такі навчання пройшли для поліцейських Бердичівського райвідділу.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Правоохоронці одними з перших прибувають на місце події, надають допомогу потерпілим та проводять евакуацію населення у безпечні місця. Зараз, в умовах воєнних дій, навички надання домедичної допомоги вкрай необхідні для кожного поліцейського. Тож на окремих локаціях проводився тренінг, де правоохоронці набули нових знань та цінного досвіду.

На заняттях з домедичної допомоги інструктори розповіли як допомогти пораненим: швидко оцінити їх стан, зупинити кровотечу за допомогою турнікету та інших засобів, відновити дихання та серцеву діяльність тощо. Учасники тренінгу на спеціальних манекенах опанували навички серцево-легеневої реанімації.

Тренер з тактичної підготовки нагадав основні прийоми самозахисту, а далі на практиці учасники відпрацювали тактику дій поліцейських у типових та екстремальних ситуаціях, які безпосередньо можуть виникати під час несення служби.

У тирі правоохоронці разом із інструкторами відділу професійного навчання УКЗ ГУНП Житомирщини повторили основи курсу вогневої підготовки та під їх наглядом і керівництвом відпрацювали курс практичної стрільби.

navchanna1

navchanna2

navchanna3

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.