П'ятниця, 22 Вересня

Засуджено бердичівську продавчиню, яка закликала покупців підтримувати росію

26 серп. 2022 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

Суд постановив обвинувальний вирок 54-річній жительці Бердичева, котра займалась колабораційною діяльністю. Встановлено, що у липні цього року під час своєї роботи у хлібному магазині жінка у присутності декількох громадян публічно заперечувала здійснення російської збройної агресії проти України й закликала до підтримки рішень та дій країни-агресора.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Справа надійшла до суду разом із клопотанням про розгляд у спрощеному провадженні, до якого було долучено письмову заяву жінки про повне визнання вини й погодження на такий розгляд. За його наслідками бердичівлянку було визнано винуватою у кримінальному проступкові, передбаченому частиною першою статті 111 КК України, та призначено єдине можливе покарання у межах санкції даної статті – позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю.

Органами досудового розслідування не було встановлено, що жінка під час вчинення кримінального правопорушення займалась діяльністю з якою воно було би безпосередньо пов’язане. Для досягнення мети покарання, збереження в умовах воєнного стану української нації та держави, суд дійшов висновку про доцільність позбавлення обвинуваченої права обіймати посади державної служби і місцевого самоврядування строком на 11 років. Під час визначення міри покарання було враховано ступінь тяжкості скоєного, дані про особу бердичівлянки, її щире каяття та сприяння
розкриттю правопорушення.

Вирок набере законної сили після закінчення 30-денного строку на подання апеляційної скарги, якщо її не буде подано.

 

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.