Четвер, 8 Грудня

За несплату аліментів на утримання сина бердичівський суд покарав чоловіка

31 серп. 2022 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду

Бердичівським міськрайонним судом Житомирської області визнаний винним Б. за вчинення адміністративного правопорушення, передбачене частиною першою ст. 183-1 КУпАП (несплата аліментів).

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya


Встановлено, що Б. є боржником за виконавчим листом про стягнення аліментів на утримання сина, має заборгованість по сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців, з дня пред`явлення виконавчого документа до примусового виконання, борг по сплаті аліментів складає 26129,50 грн.


У судовому засіданні Б. пояснив, що аліменти сплачує коли є гроші.


Суд визнав Б. винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною першою ст. 183-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Застосувано до К. стягнення у виді ста двадцяти годин суспільно корисних робіт.


Постанова може бути оскаржена до Житомирського апеляційного суду через Бердичівський міськрайонний суд протягом десяти днів з дня її винесення.
З повним текстом судового рішення можна ознайомитися на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

 

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.