П'ятниця, 30 Вересня

На фронті загинув 24-річний Бердичівлянин Володимир Галецький

Зранку до нашої редакції приніс цю страшну звістку його дідусь, який живе по сусідству і часто заходить до нас в гості. ...плакав весь колектив.

А щойно з’явилась офіційна інформація міської ради:

«Тобі всього 24… Позаду – роки навчання за кордоном і можливість там залишитися. Ти успішно здобув професію медика, а значить, скоріш за все, на тебе там чекають солідний статус і, загалом, комфортне життя. Без війни, без ризику щосекунди опинитися під ударами ракет. Що обереш ти?..

Володимир Галецький обрав… Він пішов добровольцем захищати країну в якій народився і виріс, пішов захищати свою родину, рідний Бердичів, земляків-бердичівлян.

Виходить, що життя своє він бачив лише тут, на Батьківщині. Прагнув, аби все, про що мріють ті, хто обирає закордон, збулося тут: щоби було мирно, щоби люди мали можливість жити у благополуччі й добробуті. А коли хтось відчує себе нездоровим, він докладе усіх зусиль та набутих знань, аби повернути людині найцінніше…

За це і пішов бити ворога. Власне, мабуть, тому українці так щиро й вірять у перемогу, бо багатий цей народ на особистостей, котрі за покликом душі й совісті готові відправитися до самісінького пекла війни, аби на рідній землі панували воля, мир, успіх.

Володимир Галецький геройськи загинув. Наприкінці жовтня йому мало виповнитися 25. Попереду мало бути ціле життя – цікаве, насичене, життя, в якому він виконував би благородну місію – лікувати людей.

Попереду буде Вічна пам’ять й шана людська та чільне місце у когорті Небесних Захисників України.

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Володимира Галецького та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!»    

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.