Неділя, 4 Грудня

Нарешті це сталося – в ЦНАПі Бердичівської міської ради роблять закордонні паспорти та ID-картки

На минулому тижні в тестовому режимі тут вже прийняли до десятка заяв на оформлення ID-картки і більше трьох десятків заяв на оформлення закордонних паспортів. А відсьогодні тут вже повноцінно приймають відвідувачів та запрошують бердичівлян та жителів інших міст і районів скористатись новим сервісом ЦНАПу.

 

 

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

До цієї події в Бердичеві йшли кілька років, адже ще при минулій каденції міської влади говорили, що ось-ось і ця послуга буде доступна в стінах міськвиконкому, а не тільки у відділі міграційної служби. А нинішнього літа в цьому відділі творився справжній армагедон, коли чергу доводилось займати зі світанком і стояти в ній кілька днів.

Саме тоді в міськвиконкомі активізували зусилля з підключення необхідних систем до бази даних міграційної служби (відповідне обладнання було закуплене вже давно), провели чимало переговорів, виконали всі умови для запуску нових послуг, щоб нарешті це сталось.

Адміністратор, який сьогодні буде приймати документи на паспорти, пройшов стажування в міграційній службі і готовий кваліфіковано надавати відповідні послуги.

Електронної черги на послуги бердичівського ЦНАПу поки що немає, тому тим, хто хоче отримати паспорт потрібно записуватись особисто на рецепції міськвиконкому або ж за телефоном 098-959-28-47. З переліком необхідних документів теж можна відсьогодні ознайомитись в офісі паспортних послуг на першому поверсі міськвиконкому або ж на нашому сайті під цією статтею.

І якщо всі необхідні документи є у людини, то адміністратор за один візит може прийняти у неї заяву на виготовлення закордонного паспорту чи ID-картки. Заплатити за послугу можна в банкоматі у фойє, а незабаром і через платіжний термінал ЦНАПу.

Але якщо чогось не вистачає, то доведеться трохи походити між столами в ЦНАПі, або ж по іншим інстанціям. Так, наприклад, витяг про реєстрацію місця проживання можна замовити тут же (але певний час це все-таки займе), або ж через «Дію», але обов’язково роздрукувати його десь.

А що вже казати, коли якихось документів не вистачає, чи допущені якісь помилки в написанні імені або прізвища. Тоді поневіряння можуть розтягнутись на дні чи тижні, і задіяти доведеться вже й міграційну службу, відділи РАЦСу чи навіть суди.

Адже спеціаліст ЦНАПу просто приймає документи, обробляє їх і потім передає до міграційної служби, яка їх виготовляє. Потім вони повертаються знову до ЦНАПу, і людина забирає тут готові паспорти чи ID-картки. Поки що таких подій тут не було, але ми обов’язково напишемо про них.

pasport1

pasport2

pasport3

 

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.