Неділя, 29 Січня

У Бердичеві прокуратура через суд зобов’язала постачальника газу повернути зайво одержані 180 тисяч гривень

25 лист. 2022 Пресслужба Житомирської обласної прокуратури

За позовом Бердичівської окружної прокуратури рішенням Господарського суду міста Києва визнано недійсними додаткові угоди до договору постачання газу навчальному закладу та стягнуто з товариства-постачальника зайво одержані кошти.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Відповідно до укладеного комунальним навчальним закладом «Бердичівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» Житомирської обласної ради (тепер Бердичівська спеціальна школа) договору, приватне товариство зобов’язалося поставити у 2020 році 160 тис. куб. природного газу для потреб навчального закладу.

Однак прокурори встановили, що згодом безпідставно, без належного обґрунтування щодо змін ринкових цін укладено ще 9 додаткових угод до договору, якими ціну газу було збільшено з одночасним зменшенням кількості кубометрів газу. Такими діями порушено вимоги Закону України «Про публічні закупівлі» та умови договору.

Унаслідок цього товариство фактично кошти одержало, а природного газу не поставило на 180 тис. грн.

 

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.