Неділя, 29 Січня

Бердичівляни стали прийомними батьками для трьох дівчаток

30 лист. 2022 З Офіційного сайту Бердичева

Бердичівляни Наталія та Борис Мончаківські стали прийомними батьками відразу для трьох доньок – чотирнадцятирічної Марії, дванадцятирічної Карини та дев’ятирічної Ганни. Дівчатка – рідні сестри, які нещодавно проживали в іншій громаді і з певних причин були позбавлені батьківського піклування.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

За словами Наталії Мончаківської, вони з чоловіком планували узяти дітей на виховання вже давно, однак війна внесла свої корективи і трохи відтермінувала цей радісний момент. Нині ж, зазначила жінка, завдяки сприянню та підтримці місцевої влади, дівчатка нарешті мають повну і щасливу сім’ю.

Новостворену прийомну родину привітав міський голова Сергій Орлюк. Сьогодні, підкреслив, у такий нелегкий для нашої країни час, люди, котрі відкривають свої серця, обійми та домівки для дітей, здійснюють справжній подвиг. Такі шляхетні вчинки, упевнений міський голова, не лише свідчать про незламність українського народу, а й дають кожному з нас віру у майбутнє, у Перемогу та мирне життя, яке обов’язково настане.

Сергій Орлюк та подружжя Мончаківських підписали Договір про влаштування дітей на виховання та спільне проживання у новоствореній прийомній сім’ї, а дівчатка отримали від міського голови солодкі подарунки.
priomny1


priomny2


priomny3


priomny4


priomny5


priomny6

 

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.