Четвер, 2 Лютого

Сьогодні бердичівських поліцейських підняли по тривозі

05 груд. 2022 Бердичівський районний відділ поліції Житомирщини

Зранку 5 грудня було проведено навчально-тренувальний збір по сигналу "Навчальна тривога" особового складу Бердичівського районного відділу, аби перевірити готовність поліцейських до несення служби в умовах підвищеної складності.

– Ми провели тренування насамперед для перевірки швидкості реагування особового складу райвідділу у разі ускладнення оперативної обстановки в області та районі, а також готовність кожного поліцейського до виконання службових обов'язків в умовах відсутності електропостачання та зв'язку, - прокоментував начальник Бердичівського районного відділу поліції Сергій Рудницький.

Відтак поліцейські прибували в обумовлене місце дислокації у відповідному екіпіруванні. Проведений згодом стройовий огляд та наявність обов'язкового набору речей першої необхідності у кожного з працівників підтвердив їх готовність до виконання службових обов’язків за будь-яких обставин.

Поліція Бердичева

Поліція Бердичева

Поліція Бердичева

Поліція Бердичева

Поліція Бердичева

Поліція Бердичева

Поліція Бердичева

Поліція Бердичева

Поліція Бердичева

Поліція Бердичева

Відео

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.