П'ятниця, 9 Червня

Під Бахмутом загинув 40-річний бердичівлянин Ігор Серебряков

Про це сповістив сьогодні на своїй фейсбук-сторінці міський голова Бердичева Сергій Орлюк.

 

 

«14 грудня наш земляк геройськи загинув у районі Бахмута. Заради того, щоби, здобувши переможний мир, жила Україна та українці, жила й ставала потужнішою Бердичівська громада.

Не маємо права на забуття. Не маємо права напівжити і напівборотися – лише повна самовідданість, єднання та розуміння того, що у цій війні вирішується, житиме кожен із нас чи ні. І розуміння того, що те, що вважається життям, можливо лише у волі й любові, а не посеред божевільних варварів.

За Волю, Життя і Любов загинув Ігор Серебряков – мужній та стійкий оборонець України. Пам’ятатимемо про це.

Уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Ігоря Серебрякова та щиро співчувають його близьким і рідним. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!»

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.