П'ятниця, 2 Червня

З 1 січня 2023 року припиняється автоматичне нарахування державних соціальних допомог та пільг бердичівлянам

26 груд. 2022 Соцзахист

30 листопада 2022 року набула чинності постанова “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо призначення окремих видів державної допомоги та соціальних стипендій” прийнята на засіданні Уряду 15 листопада 2022 року № 1320, якою були внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 7 березня 2022 р. №214 “Деякі питання надання державної соціальної допомоги та пільг на період введення воєнного стану”, а саме: на період введення воєнного стану надання державних соціальних допомог та пільг, які було призначено раніше, продовжується особам, які проживають на території територіальних громад, включених до переліку територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні).

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

До переліку пільгових категорій населення, яким необхідно звернутись до Пенсійного фонду для перерахунку пільг належать багатодітні сім’ї та особи з інвалідністю внаслідок війни, у яких закінчився термін дії посвідчення.

Внесені зміни передбачають припинення автоматичного нарахування державних соціальних допомог, а саме: 

 • державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям;

 • допомога на дітей одиноким матерям;

 • допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;

 • допомога на хворих дітей, яким не встановлено інвалідність;

 • щомісячна грошова допомога особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу;

 • тимчасова державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів;

 • тимчасова державна соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату;

 • державна соціальна допомога особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.

Враховуючи вищевикладене, всім отримувачам допомог, яким виплати були продовжені автоматично, необхідно після 1 січня 2023 року звернутися для поновлення виплат.   

ВАЖЛИВО! 

Особам з інвалідністю та з інвалідністю з дитинства, у яких група інвалідності призначена безстроково – подавати документи з 01.01.2023 не потрібно. 

Додатково звертаємо увагу, що усі види державної соціальної допомоги на даний час призначаються через програмний комплекс „Інтегрована інформаційна система „Соціальна громада”, з виключним формуванням електронної особової справи.

Враховуючи вищезазначене для призначення усіх видів державної соціальної допомоги необхідно звернутись з оригіналами документів.

 

Відео

 • asenposlugi1
 • pamyat
 • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.