Четвер, 2 Лютого

Організованого освячення річки та купання на Водохреща в Бердичеві не буде

Про це повідомив на засіданні виконавчого комітету, яке відбулось нещодавно, головний спеціаліст відділу надзвичайних ситуацій.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Він розповів, що зазвичай до цього дня видавались спеціальні рекомендації обласної адміністрації, приймались відповідні розпорядження в місті, але цьогорік такого немає і не буде.

Ніяка з релігійних громад не подавала заявку щодо проведення масових заходів, тож і організовувати місце для освячення та купівлі на міському пляжу ніхто не буде.

В якості протокольного доручення члени виконкому лише надали вказівки керівнику рятувальної служби на воді посилити роботу щодо запобігання надзвичайним ситуаціям в районі пляжу та патрульній поліції посилити нагляд за громадським порядком.

Подібна ситуація нині не тільки в Бердичеві, але й у більшості українських міст, повідомив Петро Зозуля.

vodohreshcha1

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.