Четвер, 2 Лютого

Вогнепальну зброю намагалися пронести до бердичівського суду

20 січ. 2023 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

Бердичівський міськрайонний суд уже два роки перебуває під цілодобовою охороною співробітників територіального управління Служби судової охорони Житомирської області. До їхніх обов’язків входить серед іншого підтримання громадського порядку в суді, припинення проявів неповаги до суду, забезпечення безпеки учасників судового процесу, охорона приміщень та території суду тощо.

Щодня приміщення суду відвідують десятки, а іноді і понад сотню громадян. І першими на вході їх зустрічають судові охоронці. Відвідувачі мають пред’явити черговому документ, який посвідчує особу, а також пройти крізь рамку-металодетектор. Ця процедура – необхідна складова організації пропускного режиму. Крім того, співробітники ССО мають право оглядати речі відвідувачів, зокрема сумки, аби не допустити занесення у приміщення заборонених предметів. До таких належить зброя та її муляжі; легкозаймисті, вибухонебезпечні та отруйні речовини, наркотики.

За даними пресслужби ТУ ССО Житомирщини, у 2022-му році працівники підрозділу судової охорони вчасно виявили і не допустили пронесення в приміщення Бердичівського суду рівно півтори сотні заборонених предметів, а саме:

- 10 одиниць вогнепальної зброї;

- 2 пристрої для відстрілу гумових куль;

- 112 ножів, у тому числі кухонні, складні, сувенірні тощо;

- 24 балончики з речовиною сльозогінної та дратівливої дії;

- 2 електрошокери.

Варто зазначити, що попереднього, 2021-го року не було виявлено жодного випадку намагання пронести вогнепальну зброю, тоді як у 2022-му таких було аж 10 одиниць.

Загалом у судах Житомирщини співробітники ССО не допустили пронесення понад 2100 одиниць заборонених предметів.

Віримо у професійність судових охоронців і сподіваємось, що нинішнього року їхня пильність буде 100-відсотковою. Адже від цього залежить безпека кожного, хто перебуває у приміщенні суду.

Суд Бердичева

Суд Бердичева

Суд Бердичева

Суд Бердичева

Відео

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.