Середа, 29 Березня

Судові повістки, повідомлення та виклики тепер надходитимуть бердичівлянам і на електронні месенджери

26 січ. 2023  Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

У Державній судовій адміністрація України запроваджують новий сервіс. Відтепер судові повістки, повідомлення та виклики надходитимуть і на електронні месенджери учасників процесу. Відповідний порядок затверджено  наказом ДСА України від 23.01.2023 № 28, повідомляє пресслужба ДСАУ.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Згідно з порядком повістки за заявою учасника судового процесу першочергово надсилатимуться на месенджер. Якщо мобільний телефон не «прив’язаний» до месенджера, повістки, як і раніше, надходитимуть у формі SMS-повідомлень.

Наразі, ДП «Інформаційні судові системи» завершується розробка сервісу щодо автоматичного надсилання судами повісток на один із найпоширеніших месенджерів — Viber. Впровадити сервіс планують не пізніше 10.02.2023.

Підраховано, що цей сервіс забезпечуватиме економію коштів в сумі понад 6 млн грн. на рік. Адже вартість надісланого повідомлення за допомогою Viber  утричі дешевша за вартість повідомлення у вигляді SMS.

Як зазначають у ДСАУ, такий порядок цілком відповідає нормам процесуального законодавства в частині можливості повідомлення учасників судового процесу через інші засоби зв’язку (зокрема мобільного), які забезпечують фіксацію повідомлення або виклику.

Дані, які підтверджуватимуть надсилання та доставляння повідомлень на Viber, будуть надходити та зберігатися в автоматизованій системі документообігу суду (із запобіганням їх видалення чи коригування).

 

 

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар квітень 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.