Середа, 29 Березня

У Бердичівському ЦНАПі набирають бажаючих звільняти Крим і Донбас

Відсьогодні тут відкрито роз’яснювальний пункт для тих, хто хоче долучитись до штурмових бригад Міністерства внутрішніх справ.

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Тут будуть постійно знаходитись представники прикордонних військ, Національної гвардії та Національної поліції, які в доступній формі розкажуть про те, як долучитись до військових формувань, що існують на інших принципах ніж ЗСУ.

Початок історії цих формувань припадає на 2014 – 2015 роки, коли в Міністерстві внутрішніх справ пройшли докорінні зміни. Тоді була заснована Національна гвардія, перезапущена Національна поліція та значно реформовані прикордонні війська.

Але головним рішенням, яке значно зміцнило бойові порядки, стало оформлення добровольчих батальйонів, які зародились на Майдані та пройшли випробування на Донбасі до складу Національної гвардії. Вони стали основним бойовим кістяком майбутніх штурмових бригад саме за рахунок того, що сюди прийшли найвмотивованіші воїни, тут не було зайвого бюрократизму, а було багато зброї та розумні командири.

Саме такі бригади сьогодні формуються і не для тільки оборонних, але й для наступальних дій, і долучитись до них може кожен, хто пройде відбір та буде добре навчений на спеціальних полігонах.

В фойє міськвиконкому можна заповнити анкету, поспілкуватись з представниками МВС, задати питання та отримати на них відповіді.

MVS1

MVS2

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар квітень 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.