П'ятниця, 9 Червня

На дві копійки за хвилину подорожчають в Бердичеві послуги соціальних працівників

Проект відповідного рішення оприлюднено на офіційному сайті та буде винесено на затвердження на найближчу сесію міської ради.

 

 

Раніше хвилина роботи соціального працівника коштувала 97 копійок, а зараз планується її здорожчання до 99,3 копійки.

Попереднього разу, коли ми писали про аналогічне рішення, яке приймалось влітку минулого року, то вказували, що людям, не пов’язаним з бюрократичними процедурами ніколи не зрозуміти, чому не можна встановити заокруглену вартість робочого часу – 1 гривня за хвилину. І тепер нова цифра виглядає не менш безглуздою.

Тарифи, які будуть встановлені міською радою стосуються осіб, що знаходяться під опікою центру соціальних послуг, але якщо вони отримують дохід менше двох прожиткових мінімумів для відповідної категорії, то такі послуги надаються повністю безкоштовно. Якщо людина отримує від двох до чотирьох мінімумів, то оплата послуг обчислюється з розрахунку 75% від встановленого тарифу, а якщо людина отримує більше чотирьох мінімумів, то послуги мають бути оплачені в повному обсязі.

Саме для таких осіб замовити похід соціального працівника в магазин чи аптеку буде коштувати 29 гривень 80 копійок, а на базар – 83 гривні 50 копійок.

Тарифи на інші соціальні послуги приводимо нижче в таблицях:

poslugi1

poslugi2

poslugi3

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.