Неділя, 1 Жовтня

Президентською відзнакою нагороджено командира ДФТГ «Бердос» Віталія Верещака

Почесну місію передати цю високу відзнаку виконала сьогодні голова Бердичівської районної військової адміністрації Людмила Димидюк.

 

 Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Вранці в штабі добровільного формування, який вже багато місяців розміщується в будівлі Бердичівської міської ради зібрались командири взводів та керівництво загону добровольців.

Голова РВА відзначила, що з перших днів повномасштабного вторгнення добровольчі формування допомогли втримати ситуацію і в першу чергу не допустили соціальної напруги в суспільстві.

ДФТГ «Бердос» було першим, яке створила бердичівська міська громада, і єдиним, яке діє на сьогоднішній день. Громада мала б і утримувати це формування, але фактично більшість його потреб взяв на свої плечі його командир і натхненник Віталій Іванович Верещак. Тому й не випадково, що президентська відзнака дісталась саме йому. Додав слова подяки і вітання і голова районної ради Олександр Балянов.

У відповідь Віталій Іванович наголосив, що цю відзнаку заслужив кожен учасник формування. Це люди, на яких можна покластись. Він також подякував голові адміністрації за сприяння та підприємцям і аграріям, які надають постійну підтримку добровольцям.

Детальнішу розповідь про діяльність ДФТГ «Бердос» ми опублікуємо незабаром.

Vereshchak1

Vereshchak2

Vereshchak3

Vereshchak4

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.