П'ятниця, 29 Вересня

Суд проголосив вирок двом бердичівлянинам, яких обвинувачено у шахрайстві. Їхню спільницю ще судитимуть

06 бер. 2023 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

У справі щодо трьох бердичівлян, яких обвинувачено у шахрайстві, вчиненому групою осіб за попередньою змовою (ч. 2 ст. 190 КК України) суд роз’єднав кримінальні провадження та по одному з них ухвалив вирок.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО // Робота у Бердичеві

Між двома обвинуваченими та потерпілою укладено угоду про примирення, відтак прокурор та захисник просили суд роз’єднати кримінальні провадження. Суд клопотання задоволив. Також своєю ухвалою затвердив угоду про примирення, визнав винними двох чоловіків у шахрайстві, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, та призначив обом покарання у виді двох років обмеження волі з іспитовим строком 1 рік, як і було узгоджено сторонами. Стосовно третьої обвинуваченої кримінальне провадження суд розглядатиме окремо.

Відповідно до обвинувачення, кримінальне діяння було вчинене у травні 2022-го року. Обвинувачений Ж.1983 р.н. отримав пропозицію від знайомої про обмін валют для її приятельки-військовослужбовиці. Йдеться про 33 тисячі гривень, які потерпіла хотіла обімняти на долари США. Обвинувачений з метою заволодіння значною сумою коштів вступив у злочинну з мову з двома знайомими, серед яких є жінка. Він організував у центрі міста зустріч потерпілої зі своєю спільницею. Отримавши гроші, обвинувачена Н. зайшла до під’їзду багатоповерхівки, а вийшла через інший вхід у двір, де на неї чекав третій спільник на автомобілі. Гроші, отримані обманним шляхом, вони відвезли до організатора шахрайської схеми.
Обвинувачені відшкодували потерпілій завдані збитки. Цивільного позову про моральну шкоду остання не подавала.

Вирок може бути оскаржений в апеляційному суді винятково у частині призначеного покарання. Підготовче судове засідання щодо третьої спільниці заплановане на 2 травня.

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.