Середа, 29 Березня

У Бердичеві створили комісію, щоб дізнатись, чи гудуть мертві бджоли

І це ніякий не жарт, а справжнісінька майже цитата з офіційного документу, який був прийнятий сьогодні на засіданні виконавчого комітету. В Положенні про комісію першим пунктом основних завдань є: «установлення достовірності загибелі бджіл».

 


Доповідав з цього питання начальник управління економіки Михайло Май, який повідомив, що жодного засідання цієї комісії ще не проводилось, бо відповідних заяв до Бердичівської міської ради ще не надходило.

 

Головою комісії управління запропонувало призначити першого заступника міського голови Артема Азізова, а до її складу включити крім спеціалістів виконкому ще й представників держспоживслужби, поліції та старосту села Скраглівка.

Звичайно ж, саме тому, що до складу міської громади увійшли ще села Скраглівка і Підгороднє, і виникла необхідність превентивного створення такої комісії. На засіданні навіть трохи пожартували з того, чи мають необхідні навички і знанні члени комісії, а якщо ні, то доведеться їм трохи підучитись.

Одноголосним рішенням таку комісію було створено і вона поповнила бездонний список подібних комісій, загальної кількості яких ніхто навіть не знає.

P.S. При обговоренні цієї новини в редакції, ми припустили, що цілком логічним було б створення наступної комісії з питань міграції ворон, їх в Бердичеві значно більше, ніж бджіл.

bdgholi1

bdgholi2

bdgholi3

bdgholi4

bdgholi5

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар квітень 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.