Четвер, 28 Вересня

На екскурсію до Бердичівського суду завітали школярі

01 черв. 2023 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

У Бердичівському міськрайонному суді побували учні 9-А класу ліцею «Територія 12» міста Бердичева. Екскурсія відбулася у рамках навчальної програми з правознавства. Учні випускного класу познайомилися з організацією роботи установи, де чиниться правосуддя, поспілкувалися з головою суду та побували у судовому засіданні на правах вільних слухачів.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Зустріли юних гостей працівники служби судової охорони, які розповіли дітям правила пропускного режиму та поведінки в суді. Екскурсанти відвідали канцелярію, де заступниця керівниці апарату суду Любов Пасічник розповіла про те, які етапи проходить справа, перш ніж потрапити до судді, звідки походить вислів «шити справу», як обирається суддя для слухання кожної справи, а також познайомила дітей з електронною системою документообігу.

Діти пройшлися коридорами суду, побачили, де розташований архів та конвойне приміщення, побували в судовій залі. До участі у заході долучився голова Бердичівського суду Олександр Яковлєв, який розповів дев′ятикласникам про професію судді та відповів на усі питання, які цікавили ліцеїстів. Особливо цікаво було дітям побувати у справжньому судовому засіданні, де слухалася справа про крадіжку в умовах воєнного стану.

Завершенням зустрічі в суді стало спільне фото на згадку. Сподіваємося, ця екскурсія стала корисною для школярів, частина з яких уже нині стоїть перед вибором майбутньої професії.

Суд Бердичева

Суд Бердичева

Суд Бердичева

Суд Бердичева

Суд Бердичева

Суд Бердичева

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.